The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Andy Jacobs Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Andy Jacobs Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Andy Jacobs 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Andy Jacobs Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Andy Jacobs EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Andy Jacobs EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Andy Jacobs EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Andy Jacobs EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Andy Jacobs EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Andy Jacobs EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Andy Jacobs EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Andy Jacobs EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Andy Jacobs EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Andy Jacobs

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Andy Jacobs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy Jacobs   Andy Jacobs EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:06 am

Sziia szép fiú! Wink Kinézeted alapján, egyből elfogadnálak, de sajnos az a kötelességem, hogy a karakterlapodat nézzem át. Hát ilyen jóképű boszival még nem találkoztam, remélem egyszer összefutunk. Razz Szóval csakis annyit tudok hozzáfűzni: ELFOGADVA! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Andy Jacobs Empty
TémanyitásTárgy: Andy Jacobs   Andy Jacobs EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:50 am

Név: Andy Jacobs

Faj: boszorkány

Születési dátum: 1991. április 7.

Kor: 20

Nem: Férfi

Foglalkozás: Hivatásos varázsló

A karakter tulajdonságai: Igen szívós. Ha kell, nem kíméli a vámpírt. Hűséges és bátor. Nem fél szembe szállni más lényekkel se. Megtesz minden tőle telhetőt. Aranyos, kedves és barátságos is tud lenni. Megvédi azokat, akiket szeret.

Kinézet: Mogyoróbarna. Szökés barnás haj. 180csm magas. Kicsit kidolgozott felsőtest.

A karakter arca: Alex Pettyfer

Andy Jacobs Alex-pettyfer-3

Előtörténet: Egy átlagos családban születtem. Szüleim tudták, hogy különleges gyerek vagyok. Hisz minden igaz ők boszorkányok voltak így tudták, hogy én bennem is öröklődött ez a képesség. Már kicsi koromban elmondták nekem többször is, hogy mi vagyok ne, hogy később gondok legyenek belőle. Ebben az időkben elfogadtam, hogy boszorkány vagyok, vagyis varázsló. Sokat gyakoroltak velem. De 5 éves koromban valamiért már nem foglalkoztak velem és a mai napig se tudom ennek az okát. Később 7 éves koromba már elmehettem otthonról így elsőnek az erdőbe mentem, hogy gyakorolhassam a varázslást. Teljes szívemből szerettem varázsolni és tudtam, hogy sose fogom megunni. Egy nap az erdőben épp gyakoroltam mikor hangokat kezdtem hallani a közelben. Anyám sokat mesélt még a más fajta lényekről is nekem és az a szerencse, hogy hangokból már meg tudom különböztetni, hogy éppenséggel melyik fajjal fogok talán találkozni. ÉS tudtam, hogy azon a napon épp egy vámpír lesz a vendégem. Tudom mi a gyengéje vagyis, hogy melyik varázslatot kell alkalmaznom. Elkezdtem magamba a varázslatot és a vámpír abba hagyta a rohangálást és a földre térdelt és könyörgött, hogy hagyjam abba. Természetesen abba hagytam és rájöttem, hogy felesleges volt addig bántanom, míg meg nem támadt volna. Oda mentem hozzá és bocsánatot kértem. Végül a vámpír bemutatkozott nekem. Ő nem más volt, mint Katherine Pierce. Tudta, hogy egy különleges és erős varázsló gyerek vagyok már most ilyen fiatalom gondolhatta volna, hogy milyen leszek, ha nagyobb leszek. Ezért itt maradt velem, míg 10 éves nem lettem és mindennap gyakorolt velem. Tudtam, hogy igen sokszor makacs és gonosz ő, de megszerettem. Egy nap közölte velem, hogy most már tovább kell állnia és itt kell, hogy hagyjon. Akkor igen csak elkeseredtem, de nem hátráltam. Letérdeltem elé és hűséget esküdtem neki. Így szólt az esküm: ~ Jó tanárom voltál, míg itt voltál velem és tudom, hogy örökre is az maradsz. És ezennel örök esküt fogadok meg neked. Ameddig csak élek addig nem számít semmi más, de az életedet minden áron megvédem. Más néven vedd úgy, hogy örökre a varázslód maradok és védelek. Addig, míg újra nem találkozunk, még keményebben gyakorlok, hogy még jobb legyek és erősebb. ~ Végül befejeztem a fogadalmamat. Boldog voltam, hogy őt szolgálhatom, hisz azért sokat köszönhetek neki is. Katherine örült is, hogy én lettem a kis testőre, de nem sokáig leszek kicsi. Végül eljött az a pillanat mikor elbúcsúzott és elhagyott. 10 Éven keresztül csak gyakoroltam és gyakoroltam. Egyszer megkértek Apámat, hogy valahogy mérjük össze erőnket és meg is lett az eredmény. Mind a két személynél erősebb voltam a családban. Eljött az idő, hogy felkeressem a mesteremet ki kis ideig foglalkozott velem, de az is hasznos volt. Egy varázslatot alkalmaztam és egyből tudtam, hogy Mystis Falls-ban van. Az volt az első utam, hogy felkeressem és szolgálhassam. Bár kivételt is tudok tenni és nem csak őt szolgálhatom, de az ki kell érdemelni nálam.
Vissza az elejére Go down
 
Andy Jacobs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakterek :: Boszorkányok-
Ugrás: