The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
1864 - Mystic Falls Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
1864 - Mystic Falls Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
1864 - Mystic Falls 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 1864 - Mystic Falls Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
1864 - Mystic Falls EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
1864 - Mystic Falls EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
1864 - Mystic Falls EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
1864 - Mystic Falls EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
1864 - Mystic Falls EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
1864 - Mystic Falls EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
1864 - Mystic Falls EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
1864 - Mystic Falls EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
1864 - Mystic Falls EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 1864 - Mystic Falls

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 1:56 am

- Köszönöm szépen a bókot, Mr.Salvatore. - tekintettem hátra rá mosolyogva, és megfogtam a ruhámat, kicsit feljebb emeltem, és lesétáltam a lépcsőkön, és a kertbe voltam már. Az égre emeltem a tekintetemet, és szélesen elmosolyodtam, majd kacagtam. A rózsákhoz mentem kecses mozdulatokkal, és megszagoltam. - Csodás illatuk van. - hunytam be a szememet, és visszafordultam.
A hátam mögött összekulcsoltam a kezeimet, kihúztam a hátamat, amennyire csak bírtam, és visszamentem hozzá.
- Mr.Salvatore, mégis miket gondol? - tekintettem rá huncutul, egy ideig csak a szemét fürkészve, majd elszakítottam a tekintetemet az övétől. - Amit én szeretnék, az legyen az én titkom. - néztem rá bájosan, a szempilláim alól.
Meghallottam egy ideges beszélgetést, Stefan apja Giuseppe és az egyik szolga között, valamilyen Damon-t emlegetnek, hogy a napokon belül hazatér. Fantasztikus, újabb csemege érkezik a számomra. Gondolataimtól hamar megváltam, és most újra Stefan-re összpontosítottam, és az elbűvölő szemeire.
- Vezessen még körbe. - nyújtottam újra neki a kezemet, és átkulcsoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls EmptySzer. Okt. 19, 2011 8:32 am

- Nos Ms. Katherine kisasszony örülök, hogy teszik. - mosolyodtam el. Egy szép kis kilátó részhez vittem ami tele volt gyönyörű vörös rózsákkal. Nemrég készíttettem csak neki. Reméltem, hogy tetszeni fog neki.
- Önnek csináltattam ezt a szépséget, bár magánál nincs szebb a világon. - feleltem kicsit elégedetten. Boldogan néztem mikor körbejárta és az egyiknél volt egy kis lyuk a rózsák közt és ott átkukucskált. Akkor láttam, hogy ő a világon a legszebb főleg a vörös rózsák közt. Ideje volt, hogy végre válaszoljak előző kérdésére.
- Őszintén szólva még én se tudom, hogy mit fogok magával csinálni. - kacsintottam rá gonosz arckifejezéssel. De azért sokszor járt Damon is a fejemben, hisz nem tudjuk, hogy túl éli e a csatát és viszont látom e szeretetre méltó bátyámat. Mindennap nézem az utat és a leveles ládát hát ha küld üzenetet, hogy mikor tér vissza közénk vagy a legrosszabb, hogy nem is tér vissza, de remélem nem így lesz. Na de vissza térve a mostani lényeghez.
- Ön mit szeretne? Mit szeretne, hogy mit csináljak önnel? - kérdeztem rá kaján mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:19 am

Emily-vel közelebb sétáltunk hozzá, és furcsa módra csak nekem csókolt kezet. Bár élveztem ezt a helyzetet. Pukedliztam egyet, és a legbájosabb mosolyomat vetettem rá.
- Üdvözlöm Önt is, Mr. Salvatore. - néztem biztatóan Emily-re, és valahogy azt sugalltam feléje, hogy most már a dolgok az Én kezembe vannak. Most Stefan Salvatore kinyújtott karjába fontam a sajátomat, és elindultunk, amerre Ő vezetett. Közben ruhám a lábát súrolta. Szép, nagy birtok tárult elénk. A cselédek csak szaladgáltak ide-oda. Az egyik ruhát cipelt, a másik épp veszi fel a rendelést, a harmadik takarít. Itt is megy az élet, nem csak Amerika többi nagyvárosaiba. De most egy ártatlan kislányt kell eljátszanom, amit bevallva, nem elég könnyű, mivel semelyik jelző nem illik rám.
A házból kiértünk a hátsó kertbe. A füvek, a bokrok tökéletesen le voltak vágva. Mindegyik passzolt a másikhoz. És ahogy a nap megsütötte a középen levő kis szökőkutat. - Csodálatos. - mondtam ki azt amit gondoltam. Ámuldoztam, persze egy kicsit rájátszva, mintha még ilyet soha nem láttam volna. Bár a terveim szerint is egy előkelő családból "származok". Egy pár percet elidőztünk ott kettesben. - Nos, Mr.Salvatore. - néztem fel rá. - Mégis milyen tervei vannak velem? - néztem rá mosolyogva, ártatlan szemekkel. Persze nem is sejti, a hátsószándékomat. Alig várom, hogy megkóstolhassam őt, de persze mindennek eljön a maga ideje.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:05 am

Csendes nyugodt kis városkában éltem, addig míg apám és más emberek nem hallottak a vámpírokról. Engem is meglepett akkor és nem hittem volna, hogy léteznek. Sokszor jártak a gondolataim a vámpírokról, de volt ami sokkal jobban érdekelt. Egy kellemes délutánnak nézhettünk elébe. Igyekezve készülve el, mert egy számomra csodás személlyel találkozhattam. Messziről letehet hallani a lovaskocsi érkezését ezért lesiettem és épp időbe értem le. A lovaskocsi meg áll a ház előtt én meg kiegyenesedve és mosolyogva vártam, hogy végre láthassam. Kinyílt az ajtó először az egyik udvarhölgye szált ki, végül őt is megpillantottam. Mikor közelebb ért megfogtam lágyan az egyik kezét és egy lágy csókot nyomtam rá.
- Ms.Pierce. Üdvözlöm újra a Salvatore birtokon. - mosolyodtam rá. Elengedte az udvarhölgyét és énbelém karolt. Szépen lassan a kertbe sétáltam vele.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:39 am

1864 - Mystic Falls Tumblr_llbi3kOpqh1qhg50po1_400

- Szóval Katherine Pierce vagyok, egy ártatlan 17 éves kislány, aki elveszítette a szüleit egy tűzben? - biggyesztettem le az ajkamat, majd egy cserfes mosolyra húztam a számat, miközben a szekér ide-oda billent a rossz útminősége miatt. - Igen. - helyeselt Emily, a boszorkányom. Megérintettem a nyakamon lévő medált, amiért neki vagyok örökké hálás, hogy tudok a napfényen járni. A hír azt járja, hogy itt Mystic Fallsban nem sok a természetfeletti, ergo nem tűnök fel Klaus-nak. Már több évezredek óta menekülök tőle, és már belefáradtam ebbe az egészbe. Még meddig fogom bírni? De sebaj ez a kis utam most elfogja terelni a negatív gondolatokat. - Maradj a tervhez, ne szóld el magad! - sziszegtem Emily-re, ő erre nem válaszolt semmit. Néha durván bántam vele, de ezt már az idők alatt megszokhatta tőlem. Pár nap múlva megérkezik a városba Miss Pearl, és a lánya Anna is, akiket már régóta ismerek.
Egyre közeledtünk a birtok felé. Erdőkön mentünk át. Hamarosan elértünk egy hatalmas fehér ház elé.
1864 - Mystic Falls 1864
Már hallottam a kíváncsiskodó hangokat, és az ajtó csapkodásokat. A lovak elvágtáztak a ház elejéig, és a szekeres leszállt, hogy kinyissa nekünk az ajtót. Felhúztam a szemöldökömet. Egy részem izgult, a másik fele próbálta ezt az érzést elnyomni. - Mehetünk. - fújtam ki a levegőt, és kinyitották előttünk az ajtót, engedve, hogy a napfény beszivárogjon. Lerakott elénk egy ilyen lépcsőfokot, hogy ne essünk el széles ruhánkban. Először Emily szállt ki, majd felvettem a kalapomat, megfogtam a kezét, és kisegített a hintóból. Felemeltem a tekintetemet, és egyből egy fiatal férfival találtam magamat szembe. Rá mosolyogtam, és közben Emily-be belekaroltam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls EmptyHétf. Okt. 03, 2011 2:29 am

Mikor a Salvatore testvérek Katherine-nel találkoztak.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Ajánlott tartalom





1864 - Mystic Falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1864 - Mystic Falls   1864 - Mystic Falls Empty

Vissza az elejére Go down
 
1864 - Mystic Falls
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Falls temető
» Mystic Falls kórháza
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls sport pálya
» Mystic Fall's Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: A múlt-
Ugrás: